کفی طبی افزایش قد چه مزایا و معایبی دارد؟

  1. خانه
  2. کفش و کفی طبی
  3. کفی طبی افزایش قد چه مزایا و معایبی دارد؟

آیا تا به حال از کفی‌های افزایش قد استفاده کرده‌اید؟ اگر بله، تجربه شما چگونه بوده است؟ احتمالاً این تجربه خیلی خوب نبوده است. ما می‌فهمیم که استفاده از کفش‌های بلندکننده قد یا پاشنه‌های بلند ممکن است کار سختی باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال راه‌حل‌هایی برای افزایش قد خود هستند.

استفاده از کفی‌های افزایش قد بسیار آسان و راحت است. بهترین ویژگی آنها چیست؟ آنها نیازی به خرید کفش‌های جدید ندارند و می‌توانید به راحتی آنها را با هر نوع کفشی استفاده کنید. همچنین، آنها به شما این امکان را می‌دهند که افزایش قد مورد نظر خود را انتخاب کنید، زیرا در اندازه‌های مختلف موجود هستند. کفی‌های افزایش قد برای افرادی که دچار درد زانو یا کمر هستند، بسیار مفید است زیرا بسیار نرم هستند و به ویژه برای افرادی که این مشکلات را دارند، طراحی شده‌اند.

مزایای استفاده از کفی طبی افزایش قد چیست؟


در ادامه مزایای مهم کفی طبی افزایش قد، که افراد هنگام استفاده از آن تجربه می‌کنند، ذکر شده است:

مزایای استفاده از کفی طبی افزایش قد

 

راحتی بسیار زیاد

این ویژگی را زمانی درک خواهید کرد که پیش از این، از کفش‌های با پاشنه‌های بسیار بلند استفاده کرده باشید. زنانی را دیده‌اید که کفش‌های پاشنه بلند خود را وقتی غیر قابل تحمل می‌شود، بیرون آورده و با پای برهنه راه می‌روند. با این حال، هنگامی که از کفی‌های طبی استفاده کنید، این ناراحتی ناشی از کفش پاشنه بلند، برطرف خواهد شد. کفی‌های طبی افزایش قد بسیار راحت‌تر از کفش‌هایی با پاشنه‌های بیش از حد بلند است.

افزایش قد

اگر  می‌خواهید عکس خیالی بگیرید یا خود را هم اندازه هم تیمی‌های خود قرار دهید، یا بلندتر به نظر برسید، پس این کفی‌های طبی برای شما بسیار مناسب خواهد بود. آنها در لایه‌های مختلفی ارائه می‌شوند، بنابراین می‌توانید هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید و افزایش قد براساس نیاز خود داشته باشید. نیازی به تحمل کفش‌های پاشنه بلند و آزاردهنده نیست و بهترین ویژگی آن، این است که هیچ کس قادر به تشخیص آن نخواهد بود.

در نتیجه، می‌توانید بدون اینکه افراد از این موضوع اطلاعی پیدا کنند، قد خود را افزایش دهید. جالب نیست؟

مناسب برای زنان و مردان

تمامی افراد می‌توانند از کفی‌های طبی افزایش قد استفاده کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند. این کفی‌ها برای کفش‌های راست و چپ وجود دارد. ارتفاع را می‌توان در سه مرحله، براساس مقدار افزایش مورد نظر، تنظیم کرد. هر زمان و هرجا که تمایل دارید، می‌توانید از این کفی طبی استفاده کنید، و اطرافیان هرگز متوجه ترفند شما برای افزایش قد نخواهند شد. برای افرادی مناسب است که دوست دارند هر روز آرامش داشته و همچنین بلندتر به نظر برسند.

مقرون به صرفه

استفاده از کفش‌های طبی افزایش قد، علاوه بر افزایش قد، می‌تواند اعتماد به نفس را افزایش دهد و همچنین حمایت ایرودینامیکی پا را بهبود بخشد. این نوع کفش‌ها با قیمت بسیار ارزان‌تری نسبت به بسیاری از محصولات دیگر در بازار موجود است و چندین مزیت برای استفاده‌کننده به ارمغان می‌آورد.

کفش‌های طبی افزایش قد، قابل استفاده بر روی انواع مختلف کفش‌ها هستند، بنابراین یک راه‌حل بسیار کارآمد و کم هزینه برای افزایش قد محسوب می‌شوند. این نوع کفش‌ها در مقایسه با کفش‌های خاص برای افزایش قد، هزینه کمتری دارند و برای افرادی که به دنبال افزایش قد هستند، گزینه مناسبی محسوب می‌شوند.

اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد

استفاده از کفش‌های طبی افزایش قد می‌تواند اعتماد به نفس را افزایش دهد. این احساس به دلیل افزایش قد و اندازه مناسب کفش‌های طبی ایجاد می‌شود. افزایش اعتماد به نفس می‌تواند باعث شود شما با افراد دیگر، از جمله همکاران یا دوستان، آگاهانه‌تر و راحت‌تر رفتار کنید.

افزایش اعتماد به نفس با کفی طبی افزایش قد

 

چگونه بهترین کفی طبی افزایش قد را انتخاب کنیم؟


علاقه به استفاده از کفی‌های طبی افزایش قد، به شدت رشد داشته است. بسیاری از کارخانه‌ها این محصول را ارائه می‌دهند و بنابراین در بازار وجود دارد. امروزه این کالا به تعداد زیاد از تولیدکنندگان مختلف در دسترس قرار دارد. البته که انتخاب یک نوع کفی مناسب، چالش برانگیز است.

 

بهترین کفی طبی افزایش قد

 

انتخاب یک جفت کفی طبی افزایش قد عالی، قبل از اینکه شروع به استفاده از آن کنید، بسیار اهمیت دارد. در ادامه چند نکته ضروری بیان می‌کنیم، که در انتخاب این کفی‌ها، قبل از این خرید مهم، بهتر است در نظر گرفته شود.

  • کفی که با مواد با کیفیت تهیه شده، انتخاب کنید
  • اندازه کفی، مناسب پای شما باشد
  • ارتفاع مناسب را انتخاب کنید

در صورتی که پیش از خرید، تمامی جوانب بیان شده در بالا را در نظر گرفته‌اید، پس با نهایت اعتماد به نفس، یکی از آنها را بخرید.

مقدار ایده‌آل افزایش قد با استفاده از کفی طبی

هنگامی که می‌خواهید با استفاده از کفی‌ها، قد خود را افزایش دهید، یکی از مسائلی که به ذهن خطور می‌کند، این است که چه مقدار افزایش قد، نیاز است. دلایل اجتماعی و بیومکانیکی برای این سوال وجود دارد.

آخرین اطلاعات از صنعت کفی‌های طبی نشان می‌دهد که راه رفتن با کفش‌های با پاشنه بیش از شش سانتی‌متر، ممکن است بیومکانیک راه رفتن فرد را تغییر دهد. کفش‌های پاشنه بلند، با کوتاه کردن قدم‌ها، باعث تغییر آنها می‌شود. همچنین، منجر به تغییر فشار وزن بدن به قسمت زیر پنجه پا می‌شود و مرکز ثقل بدن را تغییر می‌دهد و حفظ تعادل بدن با این کفش‌ها بسیار سخت‌تر خواهد بود.
نکته دیگری که باید در نظر گرفته شود، این است که عدم تعادل می‌تواند فشار اضافی به کمر و زانوها وارد کند. به این معنا که اگر از کفی‌های با ارتفاع زیاد استفاده می‌کنید که ارتفاع آن برای بدن شما زیاد است، هنگام راه رفتن تمامی مفاصل بدن دچار آسیب خواهد شد. به همین دلیل است که کارشناسان توصیه می‌کنند، افرادی که به دنبال افزایش قد هستند، کفش‌هایی را با ارتفاع پاشنه کمتر از شش سانتی‌متر تهیه کنند.

کفش‌های بدون پاشنه نیز مشکل آفرین هستند

موضوع دیگری که هنگام بررسی پاشنه کفش‌ها باید به آن توجه شود، این است که کفش‌های بدون پاشنه نیز مشکل آفرین هستند. بسیاری از زنان از کفش‌های بدون پاشنه استفاده می‌کنند که باعث می‌شود پاها در حالتی قرار بگیرد که از قوس پا حمایت کم یا هیچ حمایتی نمی‌شود. این کمبود حمایت قوس پا، ممکن است پا را در حالت عدم ثبات قرار دهد. از این رو، حتی یک کفی افزایش قد کوچک نیز که یک یا دو سانتی‌متر ارتفاع دارد، می‌تواند ثبات قابل توجهی را به قدم‌های شخص اضافه کند.‌

راحتی خود را اولویت قرار دهید

هنگامی که کفش‌های پاشنه دار را در بازار امتحان می‌کنید، باید راحتی را در اولویت خود قرار دهید. ضروری است که کفی‌های افزایش قدی که انتخاب می‌کنید، حمایت مورد نیاز جهت حفظ تعادل و حالت بدن را در طول روز، برای شما فراهم کند.  با داشتن این سطح از راحتی، می‌توانید آسیب‌های پا، زانو و کمر را کاهش داده و افزایش قد مورد نیاز جهت تاثیر در زندگی اجتماعی و کاری خود را کسب کنید.

 

راحتی با کفی طبی افزایش قد

 

یک اصل مهم، سازگاری با بدن است

هنگامی که کفش‌های پاشنه دار را در فروشگاه بررسی می‌کنید، بهتر است اطمینان حاصل کنید که این محصول عملکرد سازگار با بدن را فراهم می‌کند و در طول استفاده از آن، جهت جذب حداکثر ضربه، قالب‌گیری شده است. اینکار به شما این اطمینان را می‌دهد که این کفش با سبک زندگی شما مطابقت دارد و فشار وارد بر پاها را هنگام افزایش قد، در طول فعالیت‌های روزانه کاهش می‌دهد.

مراقبت از کفی های طبی


 مراقبت از کفی  طبی طول عمر آنها را طولانی‌تر کرده و همچنین به ماندگاری کفش‌ها نیز کمک می‌کنند. در ادامه نکاتی درخصوص ترفند‌های مراقبت از کفی طبی بیان می‌کنیم، تا آنها را در بهترین شرایط حفظ کند:

 

مراقبت از کفی های طبی افزایش قد

 

  • برای خشک کردن کفی بطور کامل، بهتر است آنها را از کفش خارج کنید.
  • هنگامی که از کفی در کفش‌هایی استفاده می‌کنید که بطور مداوم آنها را می‌پوشید، ممکن است که به سرعت حالت چسبناک به خود گرفته و همچنین رطوبت درون آنها باقی بماند، بنابراین آنها را از کفش خارج کنید.
  • با یک شوینده ملایم یا پودر شستشو در آب، بطور کامل آنها را آبکشی کنید، و قبل از قرار دادن آنها در کفش، اجازه دهید که کاملاً خشک شوند.
  • کفی‌ها مشکلات تعادلی و ناراحتی‌های زیادی را برطرف می‌کند. دسترسی به آنها بسیار آسان است و بسیار کمک‌کننده هستند. قبل از کنار گذاشتن کفش‌هایی که کمی از پای شما بزرگتر هستند، کفی طبی را در آنها قرار داده و امتحان کنید.

گرچه این امکان وجود دارد که بتوانید کفی‌ها را از یک کفش به کفش دیگری انتقال دهید، اما به عنوان انسان، ممکن این جزئیات را فراموش کنیم. هنگامی که تجربه بازآموزی قرار گرفتن پاها و طرز ایستادن را انتخاب می‌کنیم، بهتر است از کفی با طراحی خاص در کفشی که بیشترین استفاده از آن را داریم، بکار ببریم. اینکار ممکن است مستلزم هزینه خرید ۲ یا ۳ جفت کفی طبی باشد. کفی با پاشنه بلند، مراقبت‌های کمتری نسبت به دیگر کفش‌های معمول دارند. کفی با آب گرم به راحتی تمیز شده و در هوای آزاد خشک می‌شود. بهتر است از ماشین لباسشویی یا خشک‌کن برای شستشوی کفی استفاده نکنید. کفی‌ پاشنه بلند را نیز مانند کفش‌ها و کفی‌های دیگر، از کفش خارج کنید تا پس از استفاده، بهداشت مناسب آن فراهم شود.

احتیاط‌ لازم هنگام استفاده از کفی طبی


استفاده از کفی‌ها در هر شرایطی مناسب نیست. آنها برای هر کفشی قابل استفاده نیستند. در کفش‌هایی که قسمت پشت کوتاه دارند، همچنین قسمت‌های فوقانی کفش‌های کالج یا دیگر کفش‌های ساق کوتاه، باعث می‌شود که نتوان از کفی طبی استفاده کرد، زیرا کوتاهی بیش از حد آنها، باعث می‌شود که نتواند پاشنه کفی را در خود حفظ کند و محکم بماند.

ممکن است کفی‌ها فضای زیادی از کفش را به خود اختصاص دهند، از این رو بهتر است که کفشی را انتخاب کنید که از سایز حقیقی پای شما، کمی بزرگتر باشد، تا لایه اضافی آن فضای کافی داشته باشد. ارتفاع کفی‌ها تنها ۱ سانتی‌متر الی ۳ سانتی‌متر است.  

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
مشاوره رایگان پروتز تلفن نوبت دهی کلینیک