مشاوره تلفنی/پیامک/ ایمیل با پزشک در مورد بیماریهای اسکلتی عضلانی(به همه مشاوره ها پاسخ داده می شود)
کمردرد، دیسک کمر، گردن درد، دیسک گردن، آرتروز زانو، پوکی استخوان، گز گز و مور مور دست و پا و همه بیماری های اسکلتی عضلانی حوزه فعالیت این نرم افزار است.
جراحی دیسک کمر آخرین راه حل می باشد و طبق آمار اکثر بیماران با روش های پلکانی و درمان بدون جراحی کمردرد زیر نظر متخصص طب فیزیکی و توانبخشی بهبود می یابند و نیاز به جراحی نخواهند داشت.
جراحی، شیوه درمانی پر خطر است که در فرآیند درمان باید در آخرین نقطه پلکان قرار گیرد.
در این نرم افزار روش های تشخیص مانند شرح حال و معاینه فیزیکی، نوار عصب و عضله، سی تی اسکن، ام آر آی، گرافی، ارزیابی بیومکانیکال به طور کامل توضیح داده شده است.
روش های درمان مانند توانبخشی و فیزیوتراپی، مانیپولاسیون یا درمان دستی، دارو درمانی، جراحی بسته، کمربند طبی و بریس های کمری، طب سوزنی هم به صورت کامل تشریح شده است.
اگر به کمردرد مبتلا نیستید می توانید در قسمت پیشگیری، روش های صحیح سبک زندگی را بخوانید و با انجام آن هیچ وقت به کمر درد مبتلا نشوید.
قابلیت ویژه این نرم افزار ارسال رایگان نرم افزار برای دیگران است و شما هموطن عزیز می توانید به راحتی این نرم افزار را برای دوستان و آشنایان ارسال کنید و در اشاعه خدمات درمانی و اطلاع رسانی گام بردارید.

در قسمت مقالات به صورت آنلاین می توانید از آخرین روش های درمانی مطلع شوید.

این نرم افزار به سفارش تیم کلینیک های طب فیزیکی و توانبخشی امید (واقع در شمال و مرکز تهران) زیر نظر دکتر محمد رضا امید ظهور متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و دیگر همکاران متخصص کلینیک، توسط شرکت پیشگامان کسب و کار هوشمند(دقاق زاده) طراحی و پیاده سازی شده است.
امید است با اطلاع رسانی بهتر در مورد شیوه های درمانی جدید و بدون جراحی و پلکانی بسیاری از بیماران، راه درمان بدون جراحی را انتخاب کنند و زندگی بدون درد با کیفیت بالا را تجربه کنند.
سلامتی و شادکامی هموطنان مهربان ایرانی آرزوی ماست، لطفا ما را از دعای خیر خود بی نصیب نگذارید.

 

فهرست
مشاوره رایگان پروتز تلفن نوبت دهی کلینیک